Dostawa

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

- Zamówienia można składać

- na dwa sposoby:

- na stronie www.obrusy24.eu poprzez koszyk

- drogą e-mailową pod adresem obrusy24eu@gmail.com

- Płatność za zamówienia jest dostępna w dwóch wariantach, które kupujący może wybrać 

- według uznania:

- za pobraniem (płatność gotówką kurierowi)

- przelewem na nasze konto bankowe

- Wybierając opcję płatności przelewem, ważne jest aby wstrzymać

- się dokonywaniem płatności do momentu gdy zmienimy status Państwa zamówienia na "Oczekuje na wpłatę". Zostanie też do Państwa wysłany e-mail o tym samym temacie i dopiero wtedy prosimy o dokonanie przelewu. Szczegóły do wpłaty zostaną zawarte w treści e-maila.

- O tym że realizacja zamówienia jest możliwa (dany towar jest dostępny), Klient zostanie poinformowany w oddzielnym e-mailu lub telefonicznie. Od tego momentu czas realizacji wynosi zwykle 1 dzień roboczy.

-W przypadku wybrania przez Klienta płatności przelewem, czas realizacji liczony jest od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.
Zamówienia złożone w godzinach popołudniowych oraz w weekendy realizujemy w pierwszy kolejny dzień roboczy. Kupujący jest zawsze informowany o nadaniu przesyłki poprzez e-mail.


WYSYŁKA I CZAS REALIZA

- Towar wysyłamy po potwierdzeniu zamówienia, maksymalnie do 48 godzin od otrzymania wpłaty na konto lub potwierdzenie wysyłki za pobraniem. Wyjątkiem są dni wolne od pracy oraz święta. Klient jest zawsze informowany o przyjęciu zamówienia oraz wysłaniu przesyłki.

- Zakupione towary są dostarczone pod adres wskazany na zamówieniu. Koszt przesyłki  wynosi  25zł Przelewem 30zł za Pobraniem (paczka do 30 kg) na terenie Polski Cennik wysyłki za granicę podajemy indywidualnie w zależności od wagi paczki i danego kraju  

RABAT

500 zl -1000 zl netto 1.5%
1001 zl-3000 zl netto 2.5%
3001 zl-5500 zl netto 3.5 %
5501 zl-10000 zl netto 4.5 %

SYSTEM PRZYJMUJE TYLKO ZAMÓWIENIA ,RABAT NALICZANY PRZY WYSTAWIENIU FAKTURY VAT

UWAGA : PROMOCJE RABATOWE NIE ŁĄCZĄ SIĘ ZE SOBĄ 

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego ,który mieści się w Centrum Handlowym ASG ,hala 2 ,boks H32 

ul.Nadrzeczna 7C , 05-552 Wólka Kosowska 

- Sklep nie ponosi odpowiedzialność za nieprawidłowe wypełniony formularz zamówienia, w wyniku którego przesyłka nie dotarła do Klienta. Klient ponosi w takim przypadku dodatkowe koszty przesyłki.

- Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku braku część towarów objętych zamówieniem klient będzie niezwłocznie informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji.

- W wyjątkowych okolicznościach mogą ulec zmianie koszty przesyłki, Klient zostanie o tym poinformowany przed wysyłką zamówienia.

- Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską lub Pocztę Polską.


GWARANCJE, REKLAMACJE I ZWROTY TOWARU

Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w ciągu 7 dni od daty odebrania przesyłki w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze:

- wad fabrycznych,

- niezgodności towaru z zawartym zamówieniem. ( Skontaktować się z www.obrusy24.eu niezwłocznie po pobraniu towaru)

- W takim przypadku Klient proszony jest o skontaktowanie się z biurem obsługi klienta przez e-mail obrusy24eu@gmail.com lub telefonicznie +48 603 771 309. Reklamacje na towary odsyłane bez wcześniejszego uzgodnienia nie będą rozpatrywane.

- W przypadku odsyłania reklamowanego towaru należy dołączyć fakturę zakupową.

- Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

- Towar koniecznie powinien być odsyłany w oryginalnym opakowaniu, inaczej reklamacje nie będą rozpatrywane.

- Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki.

- W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary do wyboru.

- Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego Sklep zwraca po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

- Przy odbiorze przesyłki od kuriera należy zwrócić uwagę czy paczka jest oryginalnie zapakowana. Jeśli Klient znajdzie ślady uszkodzeń opakowania lub próby jego otwarcia, należy otworzyć paczkę w obecności kuriera i sporządzić protokół, co skutecznie pomoże dochodzić odszkodowania od firmy kurierskiej w wypadku powstałych uszkodzeń lub braków w towarze.

- Podstawy do reklamacji nie stanowią różnice w wyglądzie towaru dostarczonego z zamówionym, oglądanym na stronie www Sklepu, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta.