Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący

FIRANKI HURTOWNIA

Hurtownia firanek obrusy24.eu oferuje wysokiej jakości firanki w bogatej ofercie wzorów i kolorów dostępne w ofercie hurtowej. Firanki to niezwykle ważny element wystroju każdego pokoju, nadaje im charakter, podkreśla ciepło i wystrój kazdego wnętrzna. Umieszczamy je blisko przeszklonych okien, tarasów, czy szyb drzwiowych. Często stosuje się mieszankę poliestru który jest niezwykle wytrzymały i trzyma kolor na długie lata. Firanki hurtownia to gotowe produkty zapakowane w schludne i praktyczne opakowania, gotowe do sprzedaży detalicznej. Gwarancja wysokiej jakości firanek, bogatej kolorystyki i niezwykle modnego wzornictwa. Zapraszamy do zakupów.

Wygląd każdego pokoju zależy w bardzo dużej mierze od tego jakie dobierzemy firanki. Odpowiednia kombinacja kolorów, wzorów, rozmiaru, pozwalają każdej firance nabrać jedynego w swoim rodzaju niepowtarzalnego charakteru. Pamiętajmy jednak że dla osób które nie wiedzą jak odpowiednio dobrać firanki, stosujemy złote zasady które pozwolą zawsze odpowiednio dobrać firanki. Warto przyswoić zasady dobierania firanek, albowiem dzięki praktycznym poradom, mogą Państwo doradzić swoim klientom odnośnie wyboru najodpowiedniejszych firanek wedle ich gustu. Odnośnie długości firanek stosujemy najczęściej do wysokości parapetu, albo firanki klasyczne do podłogi. Krótkie firanki niezakrywają kaloryferów, a także nie brudzą się tak jak ich dłuższe odpowiedniki. Oczywiście kwestią gustu pozostaje to, że dłuższe firanki wyglądają po prostu efektowniej, nadają pokojowi większy szyk, a im dłuższe firanki, tym łatwiej dobrać kompozycję w danym pokoju. W naszej ofercie znajdziecie wiele firanek w standardowych długościach, krótkie firanki, długie firanki, a także firanki gotowe do przycięcia. Zawsze zapakowane schludnie w eleganckie opakowanie, sprzedawane tylko hurtowo, gotowe do sprzedaży detalicznej w Państwa sklepach.

Nasze firanki tak zaprojektowane że są gotowe do podwieszenia do niemalże wszystkich typów zawieszek, a w tym te najpopularniejsze, czyli firanki na kółkach, na taśmie i na szelkach. Mocowane do karnisza drążkowego, szynowego lub połączenie obydwu kombinacji. Firanka na taśmie uważana jest za najłatwiejszą w montażu i zawieszeniu, albowiem automatycznie odpowiednio się zmarszczy po założeniu na drążku, równomiernie każdy element. Firnaki na szelkach są najpraktyczniejsze w codziennym użytkowaniu, łatwo się je zakłada i przesuwa, idealne do miejsc gdzie często będą użytkowane, czyli sypialnia oraz pokój dzienny.Firanki to elegancja ale także niezwykła dyskrecja, zachowując nam poczucie komfortu w naszym mieszkaniu.

Zamów już dzisiaj u nas, zarówno klasyczne jak i modne firanki, bogata oferta hurtowa firanek to nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji, imporcie i sprzedaży firanek. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, a także tanie firanki z niezwykle dobrym stosunkiem ceny do jakości. Rozumiemy jak klienci detaliczni ptorafią być wymagający, stąd znajdziesz ogromną bazę firanek w wielu wzorach, kolorach a także kombinacji które pozwolą ci z łatwością dobrać ofertę pod swojego klienta. Zamów hurtowo firanki już dzisiaj, a paczka dojdzie pod same drzwi w ciągu zaledwie jednego do dwóch dni roboczych. Zapraszamy do hurtowej oferty firanek i firanków.

Zapraszamy do obejrzenia również inne produkty z kategorii dom i wyposażenie: obrusy, prześcieradła, serwetki.