PRZEŚCIERADŁA

Subskrybuj kanał RSS
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-50 z 111

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-50 z 111

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

HURTOWNIA PRZEŚCIERADEŁ I PRZEŚCIERADŁA

Hurtownia prześcieradeł obrusy24 to gwarancja najwyższej jakości za niezwykle korzystną cenę. Jesteśmy renomowanym sprzedawcą hurtowym prześcieradeł, przescieradło hurtownia nasza to bogata oferta hurtowa prześcieradeł, wysokiej jakości materiały, prześcieradła miękkie frotte, prześcieradła bawełniane, prześcieradła z gumką jak i prześcieradła bez gumki. Szeroka paleta kolorów pastelowych jak i klasycznych białych prześcieradeł. 

Podstawowym i niezastąpionym elementem łózka jest prześcieradło, to ono decyduje o wygodzie i estetyce łóżka. Łóżka dzielą się również na wiele rozmiarów których również prześcieradła trzeba dopasować. Stąd w naszej ofercie znajdą państwo prześcieradła w rozmiarach od najmniejszych i największych zgodnie z obowiązującymi standardami. Począwszy od prześcieradeł w rozmiarach 120x200, 120x60, 140x200, 160x200, 180x200, 200x220 oraz także innych niestandardowych rozmiarach. Aranżacja sypialni to rzecz niezwykle indywidualna, każdy ma swój gust, ulubione kolory w jakich się czuje jak i wzorów które pozwalają mu spokojnie odpoczywać. Bogata kolorystyka prześcieradeł w naszej ofercie pozwoli Państwu bardzo wygodnie dobrać kolorystykę pod oczekiwania swojego klienta, dzisiejszy konsument jest bardzo świadomy swoich potrzeb, stąd im większa oferta tym chętniej zachęcicie klientów do kupna. 

Prześcieradło to niezwykle ważny element udanego snu, stąd tak wielu klientów przywiązuje uwagę do tego jak dobrze wykonane jest prześcieradło, oprócz klasycznego prześcieradła bawełniane, coraz częściej znajdziemy na rynku prześcieradła z makotasyny, jest specjalna bawełna z egiptu która charakteryzuje się wysoką odpornością nawet po wielu praniach, także zaplamione prześcieradła dużo łatwiej się pierze. Prześcieradla frottez gumką wykonane z specjalnych krosn, które charakteryzują się układem dwóch pętelek, które powoduje że frotte jest elastyczne oraz niezwykle miękkie i chłonne. Niesety prześcieradła frotte oprócz niebywałych zalet że same naciągają się na łóżku, to zniechęcić może ich wada wynikająca z wykonanego materiału, albowiem niezwykle trudno je się odpowiednio składa do szafy i nie zawsze leżą wystarczająco prosto i równomiernie w szafie. Ułożenie w kostkę prześcieradła frotte wymaga wiedzy i techniki, pózniej będzie to bardzo prostą czynnością którą pokażemy podczas sprzedaży.

Warto znać zalety i wady prześcieradeł w zależności od wykonania czy materiału, gwarantuje to że odpowiednio doradzimy klientowi. A jak wiadomo zadowolony klient zawsze wraca po kolejne prześcieradła i nie tylko. Pamiętajmy o wartościach jakimi kieruje się konsument w wyborze prześcieradła, czyli komfort, rozmiar, estetyka i rodzaj materiału. Znając jego potrzeby możemy bardzo dobrze dobrać ofertę pod zapotrzebowanie lub wręcz przewidzieć zmiany i tendencje na rynku. 

Prześcieradła hurtowo sprzedajemy od wielu lat, dbając o to aby oferta zawsze nadążała za oczekiwaniami konsumentów, to także oszczędność czasu bez konieczności jeżdzenia po zaopatrzenie. Gotowe produkty są spakowane w bardzo eleganckie i estetyczne opakowania, całość w kartonach hurtowych które otrzymują państwo już na drugi dzień od momentu realizacji zamówienia. Dbamy o to aby oferowane produkty były najlepszej jakości za najlepszą cenę. Oczywiście rozumiemy również potrzeby klientów o najmniej zasobnych portfelach, gdzie bardzo tanie prześcieradła oferujemy w niezwykle korzystnych cenach które wciąż utrzymują wyprodukowany produkt na bardzo dobrym poziomie wykonania, idealny kompromis ceny do jakości. Zapraszamy do dokonywania zakupów hurtownych prześcieradeł.

Zapraszamy do uzupełnienia zakupów o produkty takie jak : pościel, poszewki, kołdry i poduszki, koce