Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-50 z 582

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-50 z 582

na stronę
Ustaw kierunek malejący

HURTOWNIA BIELIZNY

Hurtownia bielizny obrusy24, to miejsce z bogatą ofertą na produkty z kategorii bielizna damska i bielizna męską. Oferta jest ofertą hurtową, czyli produkty pakowane są w fabryczne opakowania z minimalną ilością produktów oferujące komplet kolorów i wzorów. Gotowe produkty mają wszystko co trzeba aby je wystawić na sprzedaż detaliczną. Naszą ofertę kierujemy do butików z bielizną damską, sklepów odzieży damskiej, lokalnych sprzedawców odzieży czy odzieżowych sklepów internetowych.

Bielizna damska jest niezwykłym elementem garderoby, albowiem jest jednym z tych niewielu elementów które nie jest widoczne dla osób z zewnątrz. Elegancka bielizna damska pozwala kobiecie czuć się pewnie, niezależnie od danej sytuacji. Bielizna to także bardzo intymna sprawa, szczególnie doceniamy elementem są koronkowe elementy bielizny damskiej, wygodny krój czy dopasowana kolorystyka. Kobiety mają różne sylwetki, to dla nich tworzone jest wiele rodzajów i krojów, tak aby wybrać te które idealnie będą na niej leżeć, bez zbędnych kompromisów. Bielizna męska to intymny sekret, które dla tych najważniejszych momentów we dwoje, podkreślają seksapil, sylwetkę i figurę kobiety. Koronki, fiszbinki czy kokardy to nieodłączne elementy dodatkowe które podkreślają niezwykłość bielizny damskiej.

Dla Panów bielizna męska to przede wszystkim wygoda, odpowiedni krój i szycie pozwalają bieliźnie męskiej sprostać najbardziej wymagającym sytuacjom. Bielizna męska to także klasyka kolorów, gdzie Panowie najczęściej wybierają kolory białe, czerń, oraz szary. Lecz i oni idąc za najnowszymi trendami, z chęcią sięgają po coraz modniejsze fasony. Panowie odważniej sięgają po nowe wzorce, często za namową swoich Partnerek, albowiem to one najczęściej są osobami które wybierają dla swoich partnerów bieliznę męską.

Jeśli nie znalazłeś/aś jakiegoś produktu z kategorii bielizny damskiej, to prosim o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Każdego dnia wzbogacamy naszą ofertę o tysiące nowych produktów.